Způsob platby

Na Sakipaki.cz můžete platit kartou on-line nebo přes rychlé platební příkazy vybraných bank.

  • Platební karta - tyto platby máme nejraději :)

Platba kartou je nejrychlejší a nejbezpečnější. Údaje ke své kartě zadáváte na zabezpečené webové stránce společnosti GP WebPay, která je v celé Evropě nejdůležitějším zpracovatelem karet a zprostředkovává platby kartou pro největší české banky. My údaje karty neznáme a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci.

  • Rychlý platební příkaz (GoPay)

Ve spolupráci se společností GoPay nabízíme možnost platit zjednodušeným platebním příkazem u následujících bank: Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen Bank, GE Money, mBank a Fio banka. Rychlý platební příkaz spočívá v tom, že vás ihned po dokončení objednávky přesměrujeme do vašeho internetového bankovnictví, kde můžete ihned po zabezpečeném přihlášení odeslat předvyplněný platební příkaz. Vše je maximálně jednoduché a 100% bezpečné. 

 

Jak funguje uložení karty?

  • Je to super pohodlná metoda nákupu, kdy při příštím nákupu u nás už nemusíte hledat kartu a zadávat všechny karetní údaje. Objednávku jen potvrdíte pomocí tlačítka "Zaplatit uloženou kartou".
  • Bezpečnost je zaručena podobně jako u běžné platby kartou. Údaje zadáváte na zabezpečené webové stránce společnosti GP WebPay, která je v celé Evropě nejdůležitějším zpracovatelem karet a zprostředkovává platby kartou pro největší české banky. My údaje karty neznáme a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci.

 

Schází vám další platební metody? Napište nám svůj názor na info@sakipaki.cz.

 platby kopiess