Doprava s radostí

Nakupujte pohodlně od výběru vysněného kousku až po jeho doručení. Proto nabízíme jak doručení až domů, tak i osobní odběr na více jak 100 místech po celé ČR.

Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč

Nakupte za více jak 1 000 Kč a náklady na dopravu a osobní odběr za vás uhradíme my.

 

Doprava až domů s DPD za 119 Kč včetně dph.

Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost DPD, která vám doručí balíček do druhého dne, a když vás nezastihne doma, doručí jej následující pracovní den. Pracovníci DPD jsou pozitivně motivováni pro úspěšné doručení zásilky.

Jakmile odejde zásilka z našeho skladu, DPD vám pošle SMS a e-mail s informací, že následující pracovní den můžete očekávat balíček. V den doručení vám upřesní čas, kdy kurýr přijede. Obdržíte také přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr, kde uvidíte, jak se k vám balíček blíží. V aplikaci si navíc můžete změnit adresu či termín doručení, zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup nebo přidat záložní adresu. O průběhu doručování balíčků si můžete přečíst také na www.dorucujemeradost.cz.

Doba dodání je uvedena na stránce každého výrobku. Pokud máte v objednávce více kousků s různým datem doručení, počítejte s tím, že vám zásilka přijde najednou nejpozději v poslední z jednotlivých termínů pro doručení.

Delší doba dodání je daná tím, že se často jedná výrobky na míru, reprodukce, které se tisknou nebo zboží ze zahraničí, u nějž čekáme na zásilku od našeho dodavatele.

V den doručení vám DPD dá vědět rozmezí jedné hodiny, kdy k vám kurýr s balíčkem dorazí. Den před doručením vám navíc přepravce zašle přístup do webové aplikace DPD kurýr, kde si můžete přizůsobit termín i místo doručení podle svého přání.